Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Xiaomi Mi Air Purifier 2 Oczyszczacz powietrza

669,00 zł 569,00 zł
Xiaomi Mi Air Purifier 2 Oczyszczacz powietrza od oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polsce. Kod producenta: 16066

Wydajny oczyszczacz powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 2

 • Czujnik jakości powietrza
 • Czujnik temperatury i wilgotności
 • Monitorowanie AQI w czasie rzeczywistym
 • Aplikacja Mi Home, inteligentne zdalne sterowanie
 • 37m² (400 sq. ft.), 360° trójwarstwowy filtr
 • CADR: 310m³/h
 • Pobór mocy: 1.5W - 31W
 • Wymiary: 520mm x 240mm x 240mm
 • Wymiary filtra: 200mm x 293mm
 • Długość kabla: 1.8m
 • Kod producenta: 16066
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
 • Oczyszczacz posiada certyfikaty producenta
 • Pełna gwarancja w Polsce 24 miesiące
 • Autoryzowany serwis Xiaomi w Polsce
 • Wysyłka z Polski, wysyłka z autoryzowanego sklepu Xiaomi 

Air Purifier to oczyszczacz powietrza charakteryzujący się wysoką wydajnością efektu czyszczenia. System oczyszczania powietrza został zainspirowany budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, został stworzony potężny system ssania przy zwiększeniu ciśnienia.

Oczyść każdy oddech powietrza

Oczyszcza pokój w 10 minut. Powietrze którym oddychamy to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Air Purifier 2 to oczyszczacz powietrza który jest prosty, stylowy i posiada nowy kompaktowy design. Jest o 40% mniejszy od pierwszego modelu- Mimo to, nadal oferuje szybkie dostarczanie czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate) - 31om3/h - i zajmuje to tylko 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21m2.

Wieje w każdą stronę

Ustaw Air Purifier tak aby mógł oczyszczać każdy zakątek twojego pomieszczenia. Twórcy zainspirowali się silnikiem samolotu. Stąd aerodynamiczny system ciśnieniowy nad którym pracował zespół badawczo-rozwojowy. Oczyszczacz starannie wciąga powietrze do środka i wyrzuca w górę z bardzo dużą siłą- Inteligentne sterowanie smartfonem lub tabletem umożliwia Ci zdalne włączanie i wyłączanie. Nawet gdy jesteś daleko od domu. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, że wracasz do domu gdzie jest już czyste powietrze.

Dociera w każde miejsce

360° trójwarstwowy filtr

360° filtr cylindrowy, w porównaniu do standardowych oczyszczaczy powietrza, efektywnie pobiera powietrze z każdego kierunku. Z filtrem EPA o wysokiej gęstości pochodzącym od japońskiego producenta Toray, trójwarstwowa konstrukcja Mi Air Purifier 2 usuwa cząsteczki większe niż 0,3 μm, a aktywowany filtr z węglem kokosowym usuwa formaldehyd, nieprzyjemny zapach i inne szkodliwe substancje④. Wymiana filtra jest prosta, a urządzenie samo poinformuje Cię za pośrednictwem aplikacji o konieczności wymiany.

11min na jeden obieg powietrza w salonie

Ciesz się lepszym powietrzem nawet podczas odpoczynku na sofie. Mi Air Purifier 2 szybko usuwa cząsteczki PM2.5, kurz z nieczystych klimatyzatorów, zarazki, pyłki roślinne i sierść zwierząt domowych. Filtruje nawet nieprzyjemne zapachy, które pojawiają się od czasu do czasu.

5min na jeden obieg powietrza w gabinecie

Siedzisz w swoim niedawno wyremontowanym gabinecie? Mi Air Purifier 2 filtruje formaldehydy, zanieczyszczenia chemicznye i dym. Oczyść swoje zmysły z ciągłym strumieniem czystego powietrza, aby lepiej skupić się na pracy lub czytaniu.

4min na jeden obieg powietrza w pokoju dziecięcym

Dzieci są najbardziej wrażliwe na zarazki, alergeny i kurz. Daj dziecku najlepsze powietrze dzięki Mi Air Purifier. Bez względu na to, w którym pokoju znajduje się dziecko, pozwól aby czyste powietrze było niewidzialną tarczą, która chroni Twoje dziecko.

8min na jeden obieg powietrza w sypialni

Twoje ciało i układ oddechowy uwalniają dwutlenek węgla, amoniak i inne chemikalia. Bez właściwego obiegu powietrza, jakość snu może znacznie ulec zmianie. Ultra cichy Mi Air Purifier usuwa cząstki, bakterie, kurz i inne pozostałości, które przylegają do pościeli. Może to stanowić ulgę w bólach głowy, gardła, oziębłych nosach i innych dyskomfortach podczas snu.

Cichy i energooszczędny

Możesz spać spokojnie z ultra cichym Air Purifier 2. Zaawansowana aerodynamika oczyszczacza redukuje hałas oraz opór wiatru. Niestandardowy japoński silnik firmy Nidec jest niezwykle wydajny, pobiera 58% mniej energii niż Mi Air Purifier i zużywa tylko 4,8W w normalnym trybie - to nawet mniej niż żarówki energooszczędne.

Niskie zużycie energii 4.8W

Całkowicie kontrolowany

Monitoruj jakość powietrza jednym kliknięciem

Użyj telefonu jako pilota do włączania, wyłączania i przełączania trybów. Aplikacja Mi Home umożliwia również monitorowanie jakości powietrza w domu z telefonu w każdej chwili. Możesz także utwórzyć harmonogram do włączania, wyłączania, przełączania się w tryb nocny i nie tylko.

Oczyszczacz posiada certyfikat CADR

CADR (Clean Air Delivery Rate) to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Pomiar CADR Mi Air Purifier 2 był mierzony w określonych warunkach, z ukierunkowanymi zanieczyszczeniami (cząstki stałe i gazowe), z jednostkami miary w metrach sześciennych na godzinę (m3/h).

1. Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre. 10 minut zajmuje oczyszczenie powietrza w pokoju o powierzchni 21m2 i 2,4m wysokości. 2. CADR zależy od powierzchni pokoju i wysokości. Obszar efektywny Mi Air Purifier 2 oparty jest na standardzie oczyszczania powietrza GB/T 18801: Efektywny obszar = CADR x (0.07-0.12). Dane pochodzące z Guangzhou Industrial Microbiology. Raport CADR z testu Testing Centre. 3. Zainstaluj aplikację Mi Home, aby zdalnie sterować Mi Air Purifier 2. Podczas włączonego trybu High-speed hałas będzie większy niż w trybie Normalnym lub Nocnym. 4. Filtr EPA firmy Toray usuwa bardzo drobne cząsteczki i zanieczyszczenia, w tym alergeny (pyłki, roztocza kurzu, sierść zwierząt, pleśń itp.), a także bakterie i niektóre wirusy. 5. Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre. 6. Mi Air Purifier 2 wykorzystuje o 58% mniej energii niż Mi Air Purifier, w przypadku gdy oba urządzenia działają w trybie High-speed. Pobór prądu 4.8W ma miejsce podczas trybu Normalnego.

Szczególy pojawiające się w opisie mogą różnić się w zależności od partii produkcyjnych i mogą podlegać zmianom bez wcześniejszego powiadomienia.

Powyższe dane mogą się różnić w zależności od warunków otoczenia.

Zawartość opakowania:

 • oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 2
 • filtr
 • przewód zasilający
 • opakowanie

Jesteśmy Oficjalnym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce

Bezpieczne zakupy w Polskim sklepie XIAOMI - zapewniamy pełne Polskie wsparcie

Zakupy produktów Xiaomi w naszym sklepie:

 • Gwarancja oryginalności produktu - najwyższa jakość
 • Produkt wysyłany z Polski - krótki czas oczekiwania
 • Pełne wsparcie gwarancyjne i serwis w Polsce
 • Pełne wsparcie techniczne profesjonalnych doradców
 • Możliwość odbioru osobistego za 0zł i zwrotu towaru
 • Oprogramowanie i instrukcja obsługi w języku polskim
16066
160 Przedmioty

Opis

Wysokość (cm)
52
Szerokość (cm)
24
Głębokość (cm)
24