Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Xiaomi Mi Air Purifier 2 Oczyszczacz powietrza

799,00 zł
Xiaomi Mi Air Purifier 2 Oczyszczacz powietrza od oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Polsce. Kod producenta: 16066
Wyprzedano !!!

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 w zestawie z Filtrem HEPA

Idealne rozwiązanie dla mieszkańców dużych miast, silnie zindustrializowanych rejonów lub alergików. Oczyszczacze powietrza to urządzenia, które gwałtownie zyskują na popularności. Czyste powietrze jest absolutną podstawą nie tylko jeśli chodzi o zdrowie fizyczne ale też pozytywnie wpływa na twoje samopoczucie, motywację oraz humor. Zapewnij je sobie w swoim domu lub biurze!

 • Czujniki jakości powietrza, temperatury i wilgotności - oczyszczacz Xiaomi posiada szereg czujników, dzięki którym dba o najwyższą jakość powietrza w powieszczeniu
 • Monitorowanie AQI w czasie rzeczywistym - wszystkie odczyty AQI możesz sprawdzić w dowolnym momencie, w ciągu kilku sekund!
 • Aplikacja Mi Home, inteligentne zdalne sterowanie - wszystkich ustawień dokonasz nie ruszając się nawet z miejsca, wystarczy twój smartfon i łączność Bluetooth
 • Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
 • Oczyszczacz posiada certyfikaty producenta
 • Pełna gwarancja w Polsce 24 miesiące
 • Autoryzowany sprzedawca Xiaomi w Polsce
 • Wysyłka z Polski, wysyłka z autoryzowanego sklepu Xiaomi

Pozostałe, istotne parametry:

 • 37m² (400 sq. ft.), 360° trójwarstwowy filtr
 • CADR: 310m³/h
 • Pobór mocy: 1.5W - 75W
 • Wymiary: 520mm x 240mm x 240mm
 • Wymiary filtra: 200mm x 293mm
 • Długość kabla: 1.8m
 • Kod producenta: 16066

Air Purifier to oczyszczacz powietrza charakteryzujący się wysoką wydajnością efektu czyszczenia. System oczyszczania powietrza został zainspirowany budową silników lotniczych, w oparciu o siłę wiatru, został stworzony potężny system ssania przy zwiększeniu ciśnienia.

Oczyść każdy oddech powietrza

Oczyszcza pokój w 10 minut. Powietrze którym oddychamy to jedna z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Air Purifier 2 to oczyszczacz powietrza który jest prosty, stylowy i posiada nowy kompaktowy design. Jest o 40% mniejszy od pierwszego modelu- Mimo to, nadal oferuje szybkie dostarczanie czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate) - 31om3/h - i zajmuje to tylko 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21m2.

Wieje w każdą stronę

Ustaw Air Purifier tak aby mógł oczyszczać każdy zakątek twojego pomieszczenia. Twórcy zainspirowali się silnikiem samolotu. Stąd aerodynamiczny system ciśnieniowy nad którym pracował zespół badawczo-rozwojowy. Oczyszczacz starannie wciąga powietrze do środka i wyrzuca w górę z bardzo dużą siłą- Inteligentne sterowanie smartfonem lub tabletem umożliwia Ci zdalne włączanie i wyłączanie. Nawet gdy jesteś daleko od domu. Dzięki temu zawsze będziesz wiedział, że wracasz do domu gdzie jest już czyste powietrze.

Dociera w każde miejsce

360° trójwarstwowy filtr

360° filtr cylindrowy, w porównaniu do standardowych oczyszczaczy powietrza, efektywnie pobiera powietrze z każdego kierunku. Z filtrem EPA o wysokiej gęstości pochodzącym od japońskiego producenta Toray, trójwarstwowa konstrukcja Mi Air Purifier 2 usuwa cząsteczki większe niż 0,3 μm, a aktywowany filtr z węglem kokosowym usuwa formaldehyd, nieprzyjemny zapach i inne szkodliwe substancje④. Wymiana filtra jest prosta, a urządzenie samo poinformuje Cię za pośrednictwem aplikacji o konieczności wymiany.

11min na jeden obieg powietrza w salonie

Ciesz się lepszym powietrzem nawet podczas odpoczynku na sofie. Mi Air Purifier 2 szybko usuwa cząsteczki PM2.5, kurz z nieczystych klimatyzatorów, zarazki, pyłki roślinne i sierść zwierząt domowych. Filtruje nawet nieprzyjemne zapachy, które pojawiają się od czasu do czasu.

5min na jeden obieg powietrza w gabinecie

Siedzisz w swoim niedawno wyremontowanym gabinecie? Mi Air Purifier 2 filtruje formaldehydy, zanieczyszczenia chemicznye i dym. Oczyść swoje zmysły z ciągłym strumieniem czystego powietrza, aby lepiej skupić się na pracy lub czytaniu.

4min na jeden obieg powietrza w pokoju dziecięcym

Dzieci są najbardziej wrażliwe na zarazki, alergeny i kurz. Daj dziecku najlepsze powietrze dzięki Mi Air Purifier. Bez względu na to, w którym pokoju znajduje się dziecko, pozwól aby czyste powietrze było niewidzialną tarczą, która chroni Twoje dziecko.

8min na jeden obieg powietrza w sypialni

Twoje ciało i układ oddechowy uwalniają dwutlenek węgla, amoniak i inne chemikalia. Bez właściwego obiegu powietrza, jakość snu może znacznie ulec zmianie. Ultra cichy Mi Air Purifier usuwa cząstki, bakterie, kurz i inne pozostałości, które przylegają do pościeli. Może to stanowić ulgę w bólach głowy, gardła, oziębłych nosach i innych dyskomfortach podczas snu.

Cichy i energooszczędny

Możesz spać spokojnie z ultra cichym Air Purifier 2. Zaawansowana aerodynamika oczyszczacza redukuje hałas oraz opór wiatru. Niestandardowy japoński silnik firmy Nidec jest niezwykle wydajny, pobiera 58% mniej energii niż Mi Air Purifier i zużywa tylko 4,8W w normalnym trybie - to nawet mniej niż żarówki energooszczędne.

Niskie zużycie energii 4.8W

Całkowicie kontrolowany

Monitoruj jakość powietrza jednym kliknięciem

Użyj telefonu jako pilota do włączania, wyłączania i przełączania trybów. Aplikacja Mi Home umożliwia również monitorowanie jakości powietrza w domu z telefonu w każdej chwili. Możesz także utwórzyć harmonogram do włączania, wyłączania, przełączania się w tryb nocny i nie tylko.

Oczyszczacz posiada certyfikat CADR

CADR (Clean Air Delivery Rate) to międzynarodowy standard pomiaru skuteczności oczyszczania. Pomiar CADR Mi Air Purifier 2 był mierzony w określonych warunkach, z ukierunkowanymi zanieczyszczeniami (cząstki stałe i gazowe), z jednostkami miary w metrach sześciennych na godzinę (m3/h).

1. Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre. 10 minut zajmuje oczyszczenie powietrza w pokoju o powierzchni 21m2 i 2,4m wysokości. 2. CADR zależy od powierzchni pokoju i wysokości. Obszar efektywny Mi Air Purifier 2 oparty jest na standardzie oczyszczania powietrza GB/T 18801: Efektywny obszar = CADR x (0.07-0.12). Dane pochodzące z Guangzhou Industrial Microbiology. Raport CADR z testu Testing Centre. 3. Zainstaluj aplikację Mi Home, aby zdalnie sterować Mi Air Purifier 2. Podczas włączonego trybu High-speed hałas będzie większy niż w trybie Normalnym lub Nocnym. 4. Filtr EPA firmy Toray usuwa bardzo drobne cząsteczki i zanieczyszczenia, w tym alergeny (pyłki, roztocza kurzu, sierść zwierząt, pleśń itp.), a także bakterie i niektóre wirusy. 5. Wyniki według raportu z testu CADR firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre. 6. Mi Air Purifier 2 wykorzystuje o 58% mniej energii niż Mi Air Purifier, w przypadku gdy oba urządzenia działają w trybie High-speed. Pobór prądu 4.8W ma miejsce podczas trybu Normalnego.

Szczególy pojawiające się w opisie mogą różnić się w zależności od partii produkcyjnych i mogą podlegać zmianom bez wcześniejszego powiadomienia.

Powyższe dane mogą się różnić w zależności od warunków otoczenia.

Zawartość opakowania:

 • oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 2
 • filtr Hepa 1szt.
 • przewód zasilający
 • opakowanie

Jesteśmy Oficjalnym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce

Bezpieczne zakupy w Polskim sklepie XIAOMI - zapewniamy pełne Polskie wsparcie

Zakupy produktów Xiaomi w naszym sklepie:

 • Gwarancja oryginalności produktu - najwyższa jakość
 • Produkt wysyłany z Polski - krótki czas oczekiwania
 • Pełne wsparcie gwarancyjne i serwis w Polsce
 • Pełne wsparcie techniczne profesjonalnych doradców
 • Możliwość odbioru osobistego za 0zł i zwrotu towaru
 • Oprogramowanie i instrukcja obsługi w języku polskim
16066

Opis

Wysokość (cm)
52
Szerokość (cm)
24
Głębokość (cm)
24