Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy PIONA WHITE TURBO

400,00 zł 377,00 zł
Odkurzacz pionowy bezprzewodowy PIONA WHITE TURBO. Gwarancja 24 miesiące.

Opis

Odkurzacz pionowy NEEBO PIONA WHITE

Neebo PIONA to odkurzacz bezprzewodowy przeznaczony do usuwania kurzu i brudu z powierzchni zarówno twardych jak i dywanowych. Jego mobilność jak i czas pracy gwarantują komfortowe odkurzanie oraz zadowalające efekty. Stanowi świetną alternatywę dla droższych produktów konkurencyjnych marek. Możesz więc mieć odkurzacz równie dobrej jakości w znacznie niższej cenie.

Decydując się na zakup Neebo PIONA, wybierasz wygodę oraz komfort użytkowania. Robot został wyposażony w przycisk turbo, dzięki któremu możesz dwukrotnie zwiększyć siłę ssania i pozbyć się uporczywych lub większych zabrudzeń.

Wszechstronność

Wygodna elastyczna głowica umożliwia dotarcie podczas odkurzania w trudno dostępne miejsca bez większego wysiłku.

Czas pracy PIONY to nawet 40 minut, a więc tyle, ile potrzebujesz, aby sprzątnąć większe mieszkanie lub średniej wielkości biuro. Robot sprawdzi się zarówno podczas dokładnych, weekendowych porządków, jak i na co dzień - do usuwania niewielkich zabrudzeń bądź piasku i błota naniesionego z podwórka.

Bezproblemowa ładowanie

Urządzenie posiada w zestawie stacje bazową. Dzięki niej możesz nie tylko wygodnie naładować PIONE tak by była gotowa do pracy, ale również w uporządkowany i zorganizowany sposób przechowywać odkurzacz oraz jego akcesoria.

Urządzenie doskonale nadaje się do usuwania brudu i kurzu z samochodu, zasłon, schodów oraz kątów i trudno dostępnych miejsc. Z łatwością dotrzesz we wszystkie zakamarki bez konieczności schylania się. W razie potrzeby możesz skorzystać z opcji odkurzania ręcznego i zebrać brud także z tych miejsc, do których nie będziesz mieć dostępu, sprzątając tradycyjnym odkurzaczem.

Lekki jak piórko

Odkurzacz jest przyjemny w użytkowaniu. Za sprawą swojej budowy jest lekki jak piórko, a obsługiwanie go ogranicza wysiłek fizyczny do minimum.

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Neebo PIONA waży zaledwie 1,2 kg, co sprawia, że jest jednym z najlżejszych tego rodzaju urządzeń w swojej klasie. Cena robota jest przy tym ponad dwukrotnie niższa w porównaniu z popularnymi modelami odkurzaczy, dostępnymi na rynku. Kupując PIONĘ, możesz mieć pewność, że wybierasz dobrej jakości odkurzacz w świetnej cenie.

Uniwersalna konstrukcja

Neebo PIONA dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, doskonale sprawdzi się przy odkurzaniu samochodu, schodów czy trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniach np. rogach sufitu.

Aby opróżnić zbiornik na nie czystości wystarczy nacisnąć jeden guzik. Odkurzacz pionowy bezprzewodowy ładuje się w ok 4 godziny, a wygodna stacja dokująca zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu możesz ją zainstalować nawet w małym pomieszczeniu lub kącie mieszkania.

Specyfikacja techniczna:

 • Producent: MAMIBOT
 • Kod producenta: PKT00068
 • Moc: 120 W
 • Moc ssania: 7000 pa
 • Napięcie: 22,2 V
 • Bateria: 2200 mAh
 • Czas ładowania: 4-5 h
 • Czas pracy: 40 minut
 • Pojemność zbiornika: 500 ml
 • Głośność: 65 Db
 • Kolor: Biały

W pakiecie z odkurzaczem Neebo PIONA otrzymasz zestaw akcesoriów i szczotek, które pozwolą ci w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

PKT00068
50 Przedmioty