BALDAR Gra Altiplano

BALDAR Gra Altiplano

Baldar
WGBALR0UK045137
W magazynie
202,99 zł
Brutto Dostawa od 4-5 dni roboczych
BALDAR Gra Altiplano

Altiplano

Mieszkańcy Altiplano każdego dnia zmagają się z surowym klimatem swych rodzinnych stron. Życie w wysokich Andach uczyniło z nich ludzi twardych i zahartowanych. Tubylcy łowią ryby w jeziorze Titicaca, wydobywają srebro w górach, a na smaganych wiatrem równinach hodują alpaki. Aby przetrwać muszą okiełznać przyrodę i nauczyć się z nią współgrać.

Dołącz do nich! Bądź przedsiębiorczy. Buduj trakty i łodzie, stawiaj domy, inwestuj w kopalnie, farmy i lasy. Handluj z innymi wioskami. Ale pamiętaj, by mądrze korzystać z zasobów, które szybko się wyczerpują. Przygotuj się na trudne czasy i zadbaj, aby zapełnić magazyn. Tylko dzięki przemyślanemu planowaniu i umiejętności adaptacji do aktualnych warunków zbierzesz najobfitsze plony i wygrasz z innymi!

Gra zawiera dodatek: Misje.


EAN: 5906395345137
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: tr19
Nr katalogowy: tr19
Marka: Brak
Rodzaj: Przygodowe
Liczba graczy: 2 - 5
Czas gry: 120 min
Wersja językowa: Polska
Wymagania wiekowe: od 12 lat
Płeć: Dziewczynki i chłopcy
Produkt na baterie: Nie
Baterie w zestawie: Nie
Zasilanie: Nie dotyczy
Akcesoria w zestawie: 7 x Płytka terenu 5 x Znacznik 5 x Pionek 7 x Kafe profesji 5 x Magazyn 5 x Plansza akcji 50 x Moneta 5 x Skrzynia 28 x Dobudówka Znacznik gracza rozpoczynającego 15 x Wóz Ponad 2000 żetonów towarów Tor dobudówek 56 x Karta Notes punktacji 5 x Płócienna sakiewka 5 x Rozpiska z punktami za towary
5 Przedmioty
2018-11-08
Brak recenzji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).