Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
LANBERG Czujnik gazu SR1003 wewnętrzny, na kablu
  • LANBERG Czujnik gazu SR1003 wewnętrzny, na kablu
  • LANBERG Czujnik gazu SR1003 wewnętrzny, na kablu
  • LANBERG Czujnik gazu SR1003 wewnętrzny, na kablu

LANBERG Czujnik gazu SR-1003 wewnętrzny, na kablu

105,99 zł
LANBERG Czujnik gazu SR-1003 wewnętrzny, na kablu
W magazynie


ZWIĘKSZ SWOJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Niemal każde gospodarstwo domowe korzysta z instalacji gazowej lub urządzeń zasilanych gazem ziemnym lub LPG, a to wiąże się z ryzykiem niepożądanego wycieku. Dlatego czujnik gazu Lanberg SR-1003 jest urządzeniem przydatnym w każdym domu lub mieszkaniu. Urządzenie pozwala na szybkie wykrycie zwiększonego stężenia gazów i zapobiegnięcie niebezpiecznym sytuacjom.

TWÓJ CODZIENNY STRAŻNIK

Czujnik SR-1003 zapewnia ciągły monitoring obecności gazów w pomieszczeniu, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik elektrochemicznych. Czujnik reaguje bezpośrednio z wykrytymi gazami, których poziom przekracza dopuszczalne normy, emitując liniowy sygnał dźwiękowy (ok 85 dB) ostrzegając o możliwości wycieku i konieczności podjęcia kroków zapobiegawczych.

PROSTA OBSŁUGA

Urządzenie jest proste i intuicyjne w obsłudze. Przycisk TEST oraz dioda LED pozwalają na wygodne kontrolowanie prawidłowego działania czujnika. Dodatkowo urządzenie nie wymaga żadnego dodatkowego montażu poza umieszczeniem go na ścianie oraz podłączeniem do gniazdka elektrycznego.

MONTAŻ UPEWNIJ SIĘ, JAKIEGO GAZU UŻYWASZ I BĄDŹ BEZPIECZNY

W zależności od rodzaju wykorzystywanego w pomieszczeniu gazu, czujnik powinien być zainstalowany na ścianie.

A. W miejscu oddalonym co najmniej 50 cm od sufitu i 1,5 metra od źródła gazu w przypadku gazu ziemnego, który jest lżejszy od powietrza.

B. W przypadku, gdy alarm gazowy zostanie wykorzystany do wykrywania sprężonego gazu ziemnego lub gazu węglowego, których głównymi składnikami są propan lub butan, czyli gaz cięższy od powietrza, urządzenie powinno być zamontowane niżej, w odległości ok. 30 cm (lub mniej) od ziemi i w odległości 1,5 m od źródła gazu typu LPG.EAN: 5901969416701
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SR-1003
Czujnik: Gazu
Alarm: Dźwiękowy
Zasilanie: Sieciowe
Głośność: 85 dB
Kolor: Biały
Wymiary: 126 x 73 x 76 mm
MOLAGSN00000004
4 Przedmioty
2019-03-14
Nowy produkt