Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
LANBERG Czujnik dymu SR1001 wewnętrzny
  • LANBERG Czujnik dymu SR1001 wewnętrzny
  • LANBERG Czujnik dymu SR1001 wewnętrzny
  • LANBERG Czujnik dymu SR1001 wewnętrzny

LANBERG Czujnik dymu SR-1001 wewnętrzny

51,99 zł
LANBERG Czujnik dymu SR-1001 wewnętrzny
W magazynie


WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA NA CO DZIEŃ

Czujnik dymu Lanberg SR-1001, to proste w obsłudze i komfortowe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Wykorzystanie czujników dymu, zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz pozwala lepiej reagować w sytuacji pożaru lub niekontrolowanego zadymienia mieszkania czy domu.

DŁUGOTRWAŁA PRACA I PEWNOŚĆ

Czujnik wyposażono w wysokiej jakości sensor optyczny, który pozwala na długotrwałą i stabilną pracę czujnika. Żywotność sensora została określona na około 8 lat. Wykorzystanie zasilania bateryjnego zapewnia ochronę pomieszczenia nawet w sytuacjach niestabilności czy zaników sieci elektrycznej. W sytuacji wykrycia dymu, czujnik uruchamia głośną sygnalizację alarmową (ok 85 dB).

PROSTY MONTAŻ I OBSŁUGA

Urządzenie jest proste w montażu oraz intuicyjne w obsłudze. Posiada przycisk TEST do kontroli prawidłowego działania urządzenia oraz system uniemożliwiający montaż czujnika bez prawidłowo zainstalowanej baterii. Ponadto urządzenie sygnalizuje sytuacje, w której bateria ulega rozładowaniu, przypominając o konieczności jej wymiany.

ESTETYKA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Czujnik SR-1001 posiada niewielkie rozmiary i estetyczną wytrzymałą obudowę, dzięki czemu po zainstalowaniu nie rzuca się w oczy i nie zakłóca aranżacji pomieszczeń, w których jest zainstalowany. Zastosowane komponenty pozwalają na bezawaryjna pracę w zakresie temperatur od -10 do +40 stopni Celsjusza.EAN: 5901969416688
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: SR-1001
Czujnik: Dymu
Alarm: Dźwiękowy
Zasilanie: Bateria 9V
Głośność: 85 dB
Kolor: Biały
Pozostałe parametry: Pobór prądu podczas pracy: < 12uA Pobór prądu w trakcie alarmu: < 20mA Głośność sygnału alarmowego: > 85dB / 3m Stan gotowości: Dioda LED miga co 43s Niski poziom baterii: Specjalny sygnał alarmowy co każde 43s Tryb alarmowy: Ciągłe sygnały świetlne / dźwiękowe Wskaźnik alarmowy: Dioda LED (czerwona) Niskie napięcie alarmujące
MOLAGSN00000001
4 Przedmioty
2019-03-13
Nowy produkt