Telefony

Telefony komórkowe całkowicie odmieniły rynek telekomunikacyjny, uniezależniając użytkownika od miejsca, z którego komunikuje się ze światem. Popularność telefonów komórkowych wpłynęła na większą mobilność pracowników różnych branż, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Zwolennicy komórek cenią urządzenia przede wszystkim za długi czas pracy baterii, wytrzymałość i względną bezawaryjność.

Smartfony

Z biegiem lat smartfon wyparł nieco telefon komórkowy, dominując większą część rynku użytkowników urządzeń mobilnych. Smartfony stają się powszechnymi gadżetami, z obsługą których świetnie radzą sobie zarówno osoby młode, jak i dojrzałe. Łączą w sobie mnogość funkcji, dzięki czemu zastępują wiele innych sprzętów, takich jak laptopy, zegarki czy aparaty fotograficzne. Są chętnie wykorzystywane do przeglądania internetu, w tym mediów społecznościowych.

Modemy GSM

W aktywnym korzystaniu z zasobów globalnej sieci pomagają modemy GSM. Są to niewielkie urządzenia podłączane do komputerów za pomocą portu USB. Po umieszczeniu w modemie karty SIM, możemy w nieograniczony sposób przeglądać strony www, pobierać pliki i logować się do ulubionych serwisów.

Akcesoria do telefonów i smartfonów

Przeglądanie zasobów sieci oraz odtwarzanie na smartfonie filmów czy muzyki będzie znacznie wygodniejsze, gdy wyposażymy się w wygodne słuchawki. W komfortowej rozrywce, ale też pracy podczas prowadzenia auta pomogą nam akcesoria do smartfonów w postaci uchwytu z ładowarką samochodową. W korzystaniu ze smartfonów przydatne będą także stacje dokujące i power banki.

Telefony stacjonarne

Choć smartfony zdominowały rynek i wielu z nas nie wyobraża sobie bez nich życia, w codziennym funkcjonowaniu biura wciąż często pojawiają się telefony stacjonarne. Rozwiązania te zapewniają wygodę środowiska pracy. Są też cenione za stabilność połączenia oraz jakość sygnału, a także za możliwość zbudowania kompleksowej sieci komunikacyjnej między poszczególnymi pokojami w danym budynku.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 821 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).