Storage archiwizacja

Dyski sieciowe i NAS Desktop

Dyski sieciowe służą temu, aby szersza grupa odbiorców miała dostęp i współdzieliła pliki, takie jak materiały tekstowe, graficzne czy wideo. Tego typu urządzenia sprawdzają się zarówno w przypadku dużych firm, jak też niewielkich działalności gospodarczych prowadzonych we własnym domu. Dyski sieciowe, ale też NAS desktop przydają się zespołom programistów pracujących wspólnie nad projektem. Co więcej, urządzenia te przydają się także użytkownikom domowym.

Macierze dyskowe, NAS rack i akcesoria

Z kolei macierze dyskowe są urządzeniami pozwalającymi na łączenie ze sobą wielu dysków twardych, aby współdzieliły jedną przestrzeń. Celem zastosowania tego sprzętu jest zapewnienie dużej przestrzeni dyskowej oraz zapewnienie wydajnej i niezakłóconej transmisji danych.  Serwer NAS wpięty do NAS rack może zostać wykorzystany między innymi w serwerowniach, dając dostęp do pamięci masowej i umożliwiając zdalny dostęp do danych. Wśród niezbędnych akcesoriów znajdują się również taśmy DDS DLT i akcesoria montażowe, które zapewniają dużą pojemność i wydajność pamięci masowej.


Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 228 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).