iPad

Multimedialne urządzenia firmy Apple mają to do siebie, że przyciągają użytkowników z całego świata. Jednym ze sprzętów, które podbił serca milionów klientów, jest iPad. Czym on w istocie jest? To nic innego jak tablet z możliwością oglądania filmów i fotografii. Ponadto, dzięki specjalnie zaprojektowanej i wbudowanej przeglądarce internetowej Safari, iPad staje się źródłem dostępu do globalnej sieci. Ważne jest również jego pełne współdziałanie i integracja z aplikacjami ze sklepu App Store.

Dla kogo iPad

Dla przeciętnego użytkownika oznacza to tyle, że może on korzystać na iPadzie z tych samych programów, których do tej pory używał za pośrednictwem iPhone’a czy iPoda. Na uwagę zasługuje multidotykowy wyświetlacz wykorzystujący technologię LED, co pozwala na wygodę użytkowania. Co więcej, iPad służy również do gier, dostarczając rozrywki w każdym miejscu i czasie. Niewielkie gabaryty przy dość dużym ekranie umożliwiają komfortowe korzystanie w czasie podróży. Aby dodatkowo zabezpieczyć swojego iPada przez zarysowaniami, warto zastosować oryginalne akcesoria Apple.Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 27 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).