iPod

iPody stanowią najpopularniejsze urządzenia do odtwarzania muzyki na całym świecie. Taki stan rzeczy wynika z zasadniczych cech produktów marki Apple. Wśród nich należy wymienić wysoką jakość komponentów, poręczność, nowoczesny design, wysoką – jak na odtwarzacze muzyki – rozdzielczość oraz szereg funkcji dodatkowych, między innymi aparat fotograficzny z możliwością kręcenia filmów oraz zwiększoną pojemność (dotyczy najnowszych modeli).

Zalety iPod

Zaletą iPodów jest również ciągłe wspieranie zastosowanej w urządzeniach technologii, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na rozwiązanie ewentualnych problemów systemowych. Ponadto, co jakiś czas na rynku ukazuje się nowy model iPoda, który cechują lepsze parametry i nowocześniejsze rozwiązania względem starszych wersji. Korzystając z iPoda, możemy liczyć na wygodę, dużą pojemność oraz dostęp do dostawców muzyki (iStore). W efekcie miłośnicy muzyki nie muszą liczyć się z ograniczonymi zasobami dyskowymi (lub pamięcią flash).

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).