Oprogramowanie

Zarówno przedsiębiorca, jak i prywatny użytkownik powinni zadbać o to, aby ich oprogramowanie było w pełni legalne. Nie jest to tylko kwestia czystego sumienia czy – w przypadku firm – prestiżu oraz spełnienia pewnych standardów, ale też bardzo restrykcyjnego prawa, które w sytuacji nieprzestrzegania go może narazić nas na niezmiernie dotkliwe kary finansowe.

Systemy operacyjne

Oryginalne systemy operacyjne nie są obecnie niczym luksusowym. Nie tylko ceny, ale również ich dostępność sprzyjają przestrzeganiu prawa i etycznym zachowaniom w biznesie.

Oprogramowanie graficzne

Temat legalnego oprogramowania nie kończy się wyłącznie na systemach operacyjnych, ale obejmuje szerszy kontekst. W przypadku agencji reklamowych, drukarni czy firm związanych z wykonywaniem ilustracji niezbędne jest oprogramowanie graficzne (między innymi Corel Draw), które umożliwia projektowanie grafiki wektorowej.

Oprogramowanie biurowe

W przypadku wirtualnych asystentek, sekretariatów i redakcji przydatne jest z kolei oprogramowanie biurowe składające się z pakietu Microsoft Office, w którego skład wchodzą: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook.

Oprogramowanie serwerowe

Odbiorca, zakupując oprogramowanie, musi pamiętać o tym, że innych licencji potrzebuje jako użytkownik domowy, innych zaś, gdy pakietu będzie używać do celów komercyjnych (jako oprogramowanie serwerowe czy oprogramowanie dla firm). Ważne jest również to, czy klient wykupuje licencję wieczystą, czy też subskrypcję na określony czas.

Oprogramowanie antywirusowe

Do sprawnego funkcjonowania wszystkich programów i aplikacji, a także do zabezpieczenia danych znajdujących się na dysku, niezbędne jest oprogramowanie antywirusowe.

Aktywne filtry

InsERT Rewizor GT
W magazynie
księga handlowa, pełna księgowość

InsERT Rewizor GT

OBISTFREW00
1 208,99 zł
InsERT Rewizor GT
Pokazano 1-24 z 102 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).