Gaming

Gry

Zapaleni gracze, którzy z pasją oddają się pokonywaniu kolejnych etapów w ulubionych produkcjach, z pewnością docenią różnorodność tytułów dostępnych w naszym sklepie. Obecnie rynek gier jest nastawiony na multiplatformowość, dlatego tytuły w naszym asortymencie – w zależności od preferencji – są dostępne zarówno na PC, jak też na konsole Xbox oraz Playstation. W sklepie można znaleźć gry komputerowe i gry na konsolę z gatunku tych strategicznych, ale także platformówki czy FPS-y. Miłośnicy gier RGP, zainteresowani historią i tematyką fantasy, również znajdą coś dla siebie.

Fotele gamingowe

Rozgrywka wymaga jak najbardziej komfortowych warunków, aby utrzymać maksymalne skupienie. W trosce o wygodę gracza i przeciwdziałanie bólom pleców przygotowano fotele gamingowe.  Do ich najważniejszych zalet należy ergonomiczne siedzisko i oparcie zapewniające solidną postawę, dzięki którym wielogodzinna nieprzerwana sesja nie będzie obciążeniem dla pleców i mięśni.

Klawiatury dla graczy

Niezależnie od preferowanego rodzaju gry, każdy gracz powinien zapewnić sobie maksymalny komfort korzystania z klawiatury gamingowej. Kilkugodzinna gra na niewygodnym sprzęcie może odbić się negatywnie na wydajności, skupieniu oraz na kondycji nadgarstków. Klawiatury gamingowe są dostosowane do potrzeb wymagających odbiorców. Odpowiedni kształt, profil klawiszy i ich rozmieszczenie zapewnia wygodę i osiąganie jak najlepszych wyników.

Myszki gamingowe

Podobną rolę spełniają myszki gamingowe, których jakość wykonania oraz parametry mają kluczowe znaczenie w osiągnięciu przewagi podczas zmagań z innymi graczami. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu oraz dostępnym trybom ergonomicznym dla prawo- i leworęcznych graczy, wielogodzinne korzystanie z myszy jest duże wygodniejsze i zapewnia precyzję działań.

Konsole do gier

Konsole do gier - konsola XboX, konsola PlayStation - nie od dziś mają opinię znacznie wygodniejszych w użytkowaniu aniżeli komputery stacjonarne. Faktem jest, że chcąc zagrać na konsoli, musimy włożyć tylko płytę do napędu i cieszyć się nieograniczoną rozrywką. Ogromną zaletą konsoli do gier z punktu widzenia gracza jest to, że wszystkie gry domyślnie spełniają wymagania sprzętowe.

Słuchawki gamingowe

Słuchawki gamingowe natomiast pozwalają odciąć się od bodźców płynących z otoczenia i całkowicie poświęcić się grze. Nie bez znaczenia istotna jest tu wygoda, jakość dźwięku oraz wyposażenie w mikrofon służący rozrywce podczas gier sieciowych.
Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 103 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).