Laptopy Toshiba

Marki Toshiba prawdopodobnie nie musimy nikomu przedstawiać. Laptopy Toshiba są urządzeniami znanymi i cenionymi przez specjalistów na całym świecie, ponieważ firma cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i firmowych. Wytrzymałość, niezawodność, atrakcyjna cena i perfekcyjna dbałość o najdrobniejsze detale – te cechy bez wątpienia oddają charakter producenta, o czym świadczą laptopy Toshiba dostępne w tej kategorii. Zachęcamy, by każdy zapoznał się osobiście z dostępnymi konstrukcjami i przekonał się na własne oczy, że są one doskonałym wyborem dla każdego wymagającego klienta. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i z przyjemnością pomożemy znaleźć odpowiednie laptopy.

Firma powstała dzięki fuzji Shibaura Seisakusho i Tokyo Denki w 1939 roku. Przyjęła wtedy nazwę Tokyo Shibaura Denki, chociaż szybko uzyskała przydomek Toshiba. Dopiero w 1984 za oficjalną nazwę przyjęto Toshiba Corporation. Historia marki jest jednak znacznie dłuższa i zaczyna się w 1873 r., gdy Japońskie Ministerstwo Inżynierii zleciło Hisashige Tanaka skonstruowanie innowacyjnych urządzeń telegraficznych. Zbudował on fabrykę w Tokio w 1875 roku, dzięki czemu był w stanie zrealizować rosnące zamówienia rządowe. Tak powstała Tanaka Seizo-sho (Tanaka Engineering Works) – jeden z prekursorów firmy Toshiba. Jak widać, producent przebył daleką drogę, by zyskać międzynarodową sławę i zaufanie specjalistów. Zapraszamy więc po sprawdzone laptopy Toshiba, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby.

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).