Tablety

Tablet jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą mieć urządzenie mobilne z funkcjonalnością odtwarzania multimediów (muzyki i filmów) oraz gier, lecz poszukują urządzeń lepszej jakości aniżeli smartfony. Osoby, które dużo podróżują, docenią wygodę, jaką daje korzystanie z dużego wyświetlacza tabletu przy niewielkiej wadze całego urządzenia.  Na rynku dostępne są tablety o różnych funkcjach i parametrach. Tym, którzy poszukują rozwiązań 2 w 1, spodoba się tablet z funkcją telefonu. Ci zaś, dla których najważniejsze jest stałe połączenie z Internetem, powinni wybrać tablet z modemem LTE.

Tablety graficzne

Z kolei osoby zawodowo zajmujące się projektowaniem, a więc ilustratorzy, graficy czy architekci, powinny sięgnąć po tablet graficzny. Jest on zupełnie innym urządzeniem niż tani tablet służący wyłącznie do rozrywki i przeglądania internetu. Tablet do rysowania jest urządzeniem, za pomocą którego będziemy mogli przenosić precyzyjne ruchy ręki na ekranie komputera w programie graficznym. Cena tabletów graficznych, z uwagi na wysoką jakość parametrów, sięga nawet kilku tysięcy złotych. Inaczej niż niż zwykłe tablety, składają się one z najlepszych możliwych podzespołów, które rzutują na wydajność i efektywność pracy. Dodatkowym elementem jest rysik do tabletu, który pozwala na bardziej precyzyjne działanie.

Tablety dla dzieci

Na drugim biegunie tych urządzeń znajduje się prosty tablet dla dzieci, który służy głównie do odtwarzania bajek, prostych gier i korzystania z internetu. Biorąc pod uwagę potrzeby najmłodszych, w ich przypadku sprawdzi się tablet 10 cali.Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 86 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).