Akcesoria do laptopów

Jednym z produktów, który można zaliczyć do akcesoriów, jest zewnętrzny dysk SSD do laptopa. Jest niewielki i poręczny, więc można mieć go zawsze przy sobie. Przydaje się głównie wtedy, gdy mamy mało miejsca na laptopowym dysku lub chcemy zabezpieczyć dane poprzez archiwizowanie ich na dodatkowych nośnikach.

Myszki i klawiatury do laptopa

Akcesoria do laptopa to również urządzenia, które bezpośrednio służą naszemu komfortowi. Panel dotykowy wbudowany w laptop nie jest zbyt precyzyjny do sterowania kursorem na ekranie, dlatego większość użytkowników woli mieć oddzielną mysz do laptopa. Dla wielu osób liczy się także wygoda pisania. Można ją zwiększyć, korzystając z peryferyjnej klawiatury wpiętej pod złącze USB.

Chłodzenie laptopów

Laptopy, głównie przez to, że są zminiaturyzowane, a ich komponenty są stłoczone na niewielkiej przestrzeni, mają tendencję do emitowania dużej ilości ciepła. W takiej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem jest podkładka chłodząca pod laptopa, która nie dość, że zapewnia przestrzeń do cyrkulacji, to jeszcze posiada wywiew usuwający ciepłe powietrze.

Linki zabezpieczające do laptopa

Komputery osobiste, z racji tego, że są przenośne, mogą łatwo paść ofiarą złodzieja. Użytkownicy laptopów, aby uchronić się przed kradzieżą, mogą wykorzystać linki zabezpieczające, przy pomocy których przymocują urządzenie w dowolnym miejscu.

Stacje dokujące i replikatory do laptopa

Użytkownikom laptopów mogą też czasem przydać się stacje dokujące i replikatory. Stacje dokujące mają za zadanie zapewnić nam odpowiedni poziom komfortu podczas korzystania z urządzeń peryferyjnych podpinanych do laptopa, takich jak mysz, dodatkowa klawiatura, skaner czy drukarka. Ponadto, za pośrednictwem stacji dokującej, możemy od razu podładować laptop, bez konieczności podłączania go do kabla zasilającego. To również przydatne urządzenie wówczas, gdy zaczyna nam brakować wolnych gniazd USB.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 325 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).