Torby i plecaki

Torba na laptopa

Torba na laptopa to element ułatwiający zabranie ze sobą komputera osobistego w każdą podróż. Chroni go przed zarysowaniem, amortyzuje wstrząsy i po części zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zewnętrzna ochrona komputera w postaci torby ma również na celu odizolowanie wrażliwej elektroniki od niesprzyjających warunków atmosferycznych – śniegu, deszczu czy silnego słońca.  Większość modeli toreb na laptopa, noszonych na ramieniu, posiada wewnętrzne przegródki, służące przechowywaniu akcesoriów, notatników i dokumentów. Tego typu przestrzeń pomieści przewód zasilający oraz urządzenia peryferyjne, takie jak mysz lub dodatkowa klawiatura.

Plecak na laptopa

Równie dobrym rozwiązaniem ułatwiającym transport komputera osobistego jest plecak na laptopa. Może on być przydatny dla osób, które chcą nosić ze sobą większą liczbę akcesoriów, a także dla użytkowników aktywnych, dojeżdżających na uczelnię czy do miejsca pracy na rowerze. Plecak to również bardziej praktyczny wybór dla tych, którzy przemieszczają się transportem publicznym (autobusem, pociągiem), gdyż mają wtedy wolne ręce.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 83 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).