Serwery

Serwery służą do udostępniania i przesyłu zasobów takich jak pliki, bazy danych i strony internetowe. Są one przydatne każdemu przedsiębiorcy, który potrzebuje mieć swoją własną i prywatną przestrzeń dyskową, dostępną z każdego miejsca, służącą zarówno pracownikom, jak i klientom. Serwer obejmuje własną niezależną pocztę, system wymiany plików, co pozwala na wymianę dużej ilości danych z klientami i współpracownikami z dowolnego miejsca.
Zaletą posiadania własnego serwera jest uniezależnienie się od firm hostingowych i w dłużej perspektywie (w przypadku niektórych rodzajów przedsiębiorstw) może oznaczać ograniczenie kosztów. Do korzyści należy zaliczyć także pełen dostęp do danych, ich poufność oraz dostosowanie do własnych potrzeb. Przedsiębiorca nie musi liczyć się z parametrami i limitami zewnętrznych firm hostingowych.

Do czego służą serwery?

Serwery służą zarówno twórcom oprogramowania potrzebującym przestrzeni dyskowej, która jest wspólna dla wszystkich pracowników, jak też na przykład drukarniom, które otrzymują duże ilości plików od klientów. Mogą być użyteczne również w przypadku twórców gier, którzy zajmują się tworzeniem aplikacji sieciowych online i potrzebują własnych serwerów po to, aby gracze mogli grać wspólnie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 383 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).