Komputery Mini PC

Czym są komputery mini PC? Są to komputery osobiste, które zostały zminiaturyzowane do ekstremalnie niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zajmują mało miejsca, a mimo to można zachować wygodę użytkowania poprzez to, że podłącza się je pod duży monitor, klawiaturę i mysz lub ewentualnie pod telewizor, na przykład wtedy, gdy chcemy obejrzeć film. W przeciwieństwie do tradycyjnych komputerów stacjonarnych, mini komputer PC zajmuje znacznie mniej miejsca. Natomiast w porównaniu do komputerów all in one, wymiana jednostki centralnej lub monitora pozwala zachować pozostałe urządzenia. W stosunku do laptopów komputery stacjonarne mini PC reprezentują lepszy stosunek ceny do wydajności. Są również bardziej estetyczne.

Dla kogo mini PC?

Szukasz komputera mini PC do gier? Sprawdzi się on przede wszystkim do gier internetowych, przeglądarkowych i tych o niewielkich wymaganiach sprzętowych. Cena mini PC jest naprawdę niska, dlatego komputery te nadają się świetnie m.in. do wyposażenia biur, recepcji czy różnego rodzaju działalności usługowej, gdy będziemy potrzebować komputerów dla klientów i pracowników. Komputer mini PC to także dobry wybór, jeśli potrzebujemy dużo urządzeń, na dodatek w niskiej cenie. Mini PC to również odpowiedni sprzęt dla osób, którym komputer służy głównie do prac biurowych, korzystania z arkuszy kalkulacyjnych i przeglądania internetu. Może być też ciekawym wyborem dla tych, którzy korzystają z niego jako z urządzenia do oglądania filmów za pośrednictwem komputera podłączonego do telewizora.

Aktywne filtry

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).