Komputery All in One

Czym są komputery All in One? Są to takie urządzenia, w których jednostka centralna jest zintegrowana z monitorem. Oddzielne są natomiast urządzenia peryferyjne, a więc mysz i klawiatura. Do największych zalet All in One zaliczyć można to, że zajmują one znacznie mniej miejsca w porównaniu do tradycyjnych komputerów stacjonarnych, gdzie mamy do czynienia z dużą jednostką centralną. Są tym samym bardziej poręczne i estetyczne.  Znacznie większa jest też w przypadku All in One swoboda użytkowania – zarówno z klawiatury, jak i z myszy korzysta się znacznie wygodniej niż w przypadku laptopów. Na uwagę zasługuje też większy ekran. Jeśli chodzi o wytrzymałość, to komputery All in One cechuje większa żywotność (w stosunku do urządzeń przenośnych), gdyż nie są narażone na tak duże bodźce zewnętrzne jak standardowe laptopy – przenoszenie i ciągły nacisk na podzespoły podczas pisania na wbudowanej klawiaturze. Jeśli chodzi o stosunek cena/wydajność to, w porównaniu do laptopów, komputery All in One wypadają korzystniej.

Dla kogo komputer All in One?

Dla freelancerów, ale również osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Urządzenia All in One sprawdzą się w przypadku domowego biura, w którym oprócz funkcjonalności liczy się estetyka. All in One to również dobry wybór dla uczniów, gdyż komputery tego typu zajmują mniej miejsca na biurku, co jest ważne szczególnie w przypadku małych pokoi. Co więcej, All in one będą odpowiednie dla graczy, którzy korzystają z mniej wymagających sprzętowo gier. Ranking komputerów All in One uwzględnia również komputery najbardziej prestiżowych marek o dobrych komponentach, które są wręcz stworzone dla osób związanych z projektowaniem graficznym, tworzeniem multimediów oraz osobami zawodowo zajmującymi się obróbką dźwięku i muzyką.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).