Stacje robocze

Co to jest stacja robocza? To wysokiej klasy komputer zawierający podzespoły najwyższej jakości. Komponenty te swoją wydajnością przewyższają komputery osobiste. Graficzne stacje robocze charakteryzują się wyższą mocą obliczeniową potrzebną do różnego rodzaju pracy, zwłaszcza w wieloosobowych zespołach projektowych.

Dla kogo stacje robocze?

Mogą się okazać niezbędne w przypadku firm zajmujących się tworzeniem skomplikowanych filmów i animacji 3D, gdyż wysoka wydajność pozwala uzyskać render materiału filmowego w znacznie krótszym czasie. Cena stacji roboczej nie jest już tak duża jak jeszcze do niedawna, dzięki czemu urządzenie jest łatwiej dostępne w przypadku mniejszych firm i zespołów dysponujących ograniczonym budżetem. Stacje robocze PC mogą być przydatne także twórcom gier do projektowania modeli 3D i wykonywania wymagających obliczeń.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 30 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).