Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Aktywne filtry:

D-Link DGS-3120-48TC/SI 48port Gbit L2 SFP+4xSFP
5 111,99 zł
D-Link DGS-3120-48TC/SI 48port Gbit L2 SFP+4xSFP
Netgear M4100 Managed 24xGE 4xSFP 24xPoE+ GSM7224P
4 100,99 zł
Netgear Switch M4100 Managed 24xGE 4xSFP (24xPoE+) - GSM7224P
UBIQUITI Switch 48x1GbE 2xSFP PoE US-48-500W
3 629,99 zł
UBIQUITI Switch 48x1GbE 2xSFP PoE US-48-500W
UBIQUITI Switch L2/L3 48x1GbE 2xSFP 2SFP+ 500W PoE ES-48-500W
3 372,99 zł
UBIQUITI Switch L2/L3 48x1GbE 2xSFP 2SFP+ 500W PoE ES-48-500W
Zyxel Przełącznik GS1920-48HPv2 48port Gb and 4xGb Hybrid Mode 375W PoE
3 024,99 zł
Zyxel Przełącznik GS1920-48HPv2 48port Gb and 4xGb Hybrid Mode 375W PoE
Netgear Switch M4100 Managed 50xGE 4xSFP - GSM7248
2 945,99 zł
Netgear Switch M4100 Managed 50xGE 4xSFP - GSM7248
Netgear Switch M4100 Managed 26xGE 4xSFP (24xPoE) - GSM7226LP
2 813,99 zł
Netgear Switch M4100 Managed 26xGE 4xSFP (24xPoE) - GSM7226LP
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 2530-24G J9776A
2 546,99 zł
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 2530-24G Switch J9776A - Limited Lifetime Warranty
UBIQUITI Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-500W
2 393,99 zł
UBIQUITI Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-500W
Zyxel Przełącznik XGS1930-52 48xGb 4x10G SFP+ Hybrid
2 070,99 zł
Zyxel Przełącznik XGS1930-52 48xGb 4x10G SFP+ Hybrid
UBIQUITI Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-250W
1 863,99 zł
UBIQUITI Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-250W
UBIQUITI Switch L2/L3 24x1GbE 2xSFP PoE 250W ES-24-250W
1 853,99 zł
UBIQUITI Switch L2/L3 24x1GbE 2xSFP PoE 250W ES-24-250W
Netgear Switch M4100 Managed 26xGE 4xSFP - GSM7224
1 835,99 zł
Netgear Switch M4100 Managed 26xGE 4xSFP - GSM7224
Zyxel Przełącznik GS1920-24HPv2 28Port 24xGb and 4xGb 375W PoE NebulaFlex Cloud
1 798,99 zł
Zyxel Przełącznik GS1920-24HPv2 28Port 24xGb and 4xGb 375W PoE NebulaFlex Cloud
UBIQUITI Switch 48x1GbE 2xSFP 2xSFP+ ES-48-Lite
1 781,99 zł
UBIQUITI Switch 48x1GbE 2xSFP 2xSFP+ ES-48-Lite
TP-LINK T2600G-28MPS Switch Smart 24xGb 4xSFP
1 728,99 zł
TP-LINK T2600G-28MPS Switch Smart 24xGb 4xSFP
TP-LINK T2600G-52TS Switch Managed 48xGE 4xSFP
1 600,99 zł
TP-LINK T2600G-52TS Switch Managed 48xGE 4xSFP
Netgear Switch GC510PP 8x1Gb PoE+ (195W) 2xSFP
1 323,99 zł
Netgear Switch GC510PP 8x1Gb PoE+ (195W) 2xSFP
Zyxel Przełącznik zarządzalny GS2210-8HP-EU0101F 8Port L2 PoE+ 180W
1 323,99 zł
Zyxel Przełącznik zarządzalny GS2210-8HP-EU0101F 8Port L2 PoE+ 180W
TP-LINK SG1048 switch L2 48x1GB Desktop/Rack
1 251,99 zł
TP-LINK SG1048 switch L2 48x1GB Desktop/Rack
Netgear Switch Plus Rack 24xGE 12xPoE JGS524PE
1 137,99 zł
Netgear Switch Unmanaged Plus Rack 24xGE (12xPoE) - JGS524PE
Zyxel Przełącznik XGS1930-28 24xGb 4x10G SFP+ Hybrid Standaolne NebulaFlex Cloud
1 102,99 zł
Zyxel Przełącznik XGS1930-28 24xGb 4x10G SFP+ Hybrid Standaolne NebulaFlex Cloud
D-Link DGS-1210-10MP 8x1Gb PoE+ 2xSFP
1 048,99 zł
D-Link DGS-1210-10MP 8x1Gb PoE+ 2xSFP
Intellinet Switch 16x10/100 PoE/PoE+ (802.3af/at) 30W endspan rackmount 19'cali
1 017,99 zł
Intellinet Switch 16x10/100 PoE/PoE+ (802.3af/at) 30W endspan rackmount 19'cali
Netgear Switch GC510P 8x1Gb PoE+ (134W) 2xSFP
1 003,99 zł
Netgear Switch GC510P 8x1Gb PoE+ (134W) 2xSFP
D-Link DES-1018MP 16 x 100 + 2 x Gbit +2 x SFP Smart
1 002,99 zł
D-Link DES-1018MP 16 x 100 + 2 x Gbit +2 x SFP Smart
Netgear Switch Unmanaged 16xFE (8xPoE) - FS116PEU
961,99 zł
Netgear Switch Unmanaged 16xFE (8xPoE) - FS116PEU
UBIQUITI Switch 8x1GbE POE+ fanless US-8-150W
926,99 zł
UBIQUITI Switch 8x1GbE POE+ fanless US-8-150W
Netgear Switch GS110MX-100PES
909,99 zł
Netgear Switch GS110MX-100PES
UBIQUITI Przełącznik UniFi Switch 24x1GbE 2xSFP US-24
906,99 zł
UBIQUITI Przełącznik UniFi Switch 24x1GbE 2xSFP US-24
Netgear GSS116E Switch 16xGbE GSS116E-100EUS
876,99 zł
Netgear GSS116E Switch 16xGbE GSS116E-100EUS
Netgear GS408EPP switch 8PT GIG EASY-MOUNT POE+
818,99 zł
Netgear GS408EPP switch 8PT GIG EASY-MOUNT POE+
TP-LINK Switch zarządzalny T2500G-28TC 24xFE 4xSFP
813,99 zł
TP-LINK Switch zarządzalny T2500G-28TC 24xFE 4xSFP
Asus PowerLine PL-AC56 KIT WiFi AC1200
768,99 zł
Asus PowerLine PL-AC56 KIT WiFi AC1200
Hewlett Packard Enterprise 1920S 24G 2SFP JL381A
765,99 zł
Hewlett Packard Enterprise 1920S 24G 2SFP Switch JL381A
Netgear Switch GC110P 8x1Gb PoE 2xSFP
761,99 zł
Netgear Switch GC110P 8x1Gb PoE 2xSFP
TP-LINK T2600G-28TS TL-SG3424 Managed 24xGE 4xSFP
755,99 zł
TP-LINK T2600G-28TS(TL-SG3424) Switch Managed 24xGE 4xSFP
Netgear Switch Unmanaged Plus Rack 24xGE - JGS524E
745,99 zł
Netgear Switch Unmanaged Plus Rack 24xGE - JGS524E
Hewlett Packard Enterprise 1920S 8G Switch JL380A
741,99 zł
Hewlett Packard Enterprise 1920S 8G Switch JL380A
TP-LINK Przełącznik zarządzalny T2500G-10MPS 8 x GE PoE+ 2 x SFP
710,99 zł
TP-LINK Przełącznik zarządzalny T2500G-10MPS 8 x GE PoE+ 2 x SFP
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
687,99 zł
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
TP-LINK WPA8630P Kit Power Line AV1200 z punktem dostępowym
665,99 zł
TP-LINK WPA8630P Kit Power Line AV1200 z punktem dostępowym
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
655,99 zł
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
D-Link DGS-1210-24 L2 24x1GbE 4xSFP SMART
643,99 zł
D-Link DGS-1210-24 L2 24x1GbE 4xSFP SMART