Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
  • Techland Gra PS3 PES 2018 Premium

Techland Gra PS3 PES 2018 Premium

176,99 zł
Techland Gra PS3 PES 2018 Premium
W magazynie

Najbardziej realistyczna gra o piłce nożnej z największymi zmianami od dekady!
Tegoroczna edycja przynosi największe zmiany w serii w przeciągu ostatniej dekady, wyznaczając nowy standardy współczesnej gry piłkarskiej. Praktycznie każdy element gry doczekał się zmian – od samej mechaniki rozgrywki, usprawnień w oprawie (to najładniejsza gra piłkarska jaka kiedykolwiek powstała), przez dodatkowe tryby gry, po silniejszą integrację z PES League pod kątem rozgrywek e-sportowych. Tegoroczna edycja jest odpowiedzią na ostatnie trzy lata współpracy z fanami serii, oferując najbardziej zbalansowane tempo rozgrywek pod kątem taktycznej gry kombinacyjnej. Ogromne usprawnienia dotyczą zwłaszcza wersji PC, która w tym roku osadzona jest na tym samym silniku co PlayStation 4 i Xbox One i prezentuje się co najmniej tak dobrze, jak na nowych konsolach.

Nowości w mechanice
strategiczny drybling, kontekstowe zasłanianie piłki ciałem i Real Touch+, rozwinięcie nowej mechaniki przyjęć z zeszłego roku (zawodnicy reagują na otrzymywanie piłki przy użyciu dopuszczalnych części ciała, takich jak klatka piersiowa, głowa i nogi, aby przejąć kontrolę nad podaniem w zależności od wysokości i prędkości przychodzącej piłki)

Fantastyczna oprawa

REAL Capture System przynosi znacznie bardziej zróżnicowane, indywidualne sposoby poruszania się, układania do strzału i podawania piłki, jeszcze bardziej zbliżone do rzeczywistości. Ponad 20 000 elementów wykorzystanych do odwzorowania słynnych stadionów (murawa, tunele, a nawet okolice obiektów)

Usain Bolt i Diego Maradona
Obydwie gwiazdy dołączyły do grona ambasadorów PES i zostały odwzorowane w grze. Najszybszy człowiek świata po raz pierwszy pojawia się w roli piłkarza – nie bez przyczyny. Usai Bolt zawsze marzył o grze w piłkę, teraz kończy karierę sprinterską i… zaczyna trenować z Borrussią Dortmund!

Bliskie partnerstwo i cross promocja z wielkimi klubami
jak FC Barcelona, Borussia Dortmund, czy Liverpool. Nowe tryby: m.in. co-op 2v2 i 3v3, powrót uwielbianego przez fanów Meczu Losowej Selekcji, nowy system transferowy i wywiadami z zawodnikami, szeroka intergacja z PES League (także myClub!) pod kątem e-sportu


EAN: 4012927059333
Kod dostawcy: 4012927059333
Pre-order / Edycja Kolekcjonerska: Edycja PREMIUM zawiera:- Usain Bolt - agent do myClub- UEFA Champions League - agent do myClub- Agent partnerski drużyny, 4x agenci początkowi, 10 000GP x 10 tygodni- Ekskluzywne karty UEFA Champions League z kolekcji 2017/18
Data premiery: 2017-09-14
Platforma: PlayStation 3
Obsługiwany kontroler ruchu: Nie
Gatunek: Sportowa
Wersja językowa: Angielska
Tryby gry: Internet
Wymagania wiekowe: od 3 lat
Nośnik: Blu-ray
Wymagania sprzętowe: Konsola Playstation 3
techland
GGTECP3OHB00155
15 Przedmioty
2017-12-04
Nowy produkt